(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-07-22 07:26

Przyczepa kempingowa coachman (Nr 2996196)

Przyczepa kempingowa coachman

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1440.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je mocno zabezpieczyć, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu tańszego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 22 lip 2018 do 25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Barcin, Polska

Termin elastyczny