(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa Excalibur (Nr 4941858)

Długość [m]:

7.6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1667.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Barnsley

Od 23 sie 2019 do 4 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Do przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je solidnie przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego transportu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą propozycję.