(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-24 19:55

Przyczepa kempingowa krótka (Nr 2412008)

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1955.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i komunikat, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je odpowiednio przymocować, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Southport, Wielka Brytania

Od 25 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Koziebrody, 09-138, Polska

Termin elastyczny