(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepa podłodziowa (Nr 8263260)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczepa podłodziowa
603 x 191 x 150 cm
340 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
340 kg
Dystans
414 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wolica

Od 4 sty 2022 do 12 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 5 sty 2022 do 14 sty 2022


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu naczepy, największe znaczenie mają gabaryty, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Pośród transportowanych naczep wyróżniamy naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz naczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono niecałe 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował orientacyjnie 450 zł (co pozwoliło na oszczędność blisko 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i uszkodzenia przyczepy. W przypadku gdy firmy transportowe rozpatrują naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu może być tańsza.