(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-08-29 09:32

przyczepa podłodziowa portowa

(Nr 1993637)

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

1,9

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

600.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1623.00 km

Informacje dodatkowe:

Chodzi o sam wózek portowy ośmiometrowej łodzi, który został w Szwecji w marinie niedaleko Sztokholmu. Łódź jest już w Polsce. Nie potrzebujemy faktury VAT. Jeśli wyjdzie taniej, można przeciąć ramę szlifierką i podzielić wózek na dwie części (przednią i tylną), które potem sobie zespawamy.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, szczególne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne oszacowanie ceny. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród transportowanych naczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za transport naczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 PLN (co daje zaoszczędzenie blisko 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 PLN (co daje zaoszczędzenie pawie 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 zł.

    Czynnikami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest niższa.

Adres i termin nadania

Mästaregatan 14, Hallstahammar, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny