(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-08-29 09:32

przyczepa podłodziowa portowa

(Nr 1993637)

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

1,9

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

600.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1623.00 km

Informacje dodatkowe:

Chodzi o sam wózek portowy ośmiometrowej łodzi, który został w Szwecji w marinie niedaleko Sztokholmu. Łódź jest już w Polsce. Nie potrzebujemy faktury VAT. Jeśli wyjdzie taniej, można przeciąć ramę szlifierką i podzielić wózek na dwie części (przednią i tylną), które potem sobie zespawamy.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 10:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, waga, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła niecałe 640 (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował szacunkowo 450 złotych (co umożliwiło oszczędność blisko 326 w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

    Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i sprawność naczepy. W ,momencie jeżeli przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest zazwyczaj tańsza.

Adres i termin nadania

Mästaregatan 14, 734 32 Gmina Hallstahammar, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny