(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-02-24 17:58

przyczepa rolanicza

(Nr 2411772)
przyczepa rolanicza

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 106.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi rzetelnie zabezpieczyć maszynę, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie zależna często od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i wymaga stosownych certyfikatów jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden km przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Koszoły, 21-532, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny