(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-10-27 17:38

Przyczepa rolnicza

(Nr 2119182)
Przyczepa rolnicza

Długość [m]:

5.20

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

4.60

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 658.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 16:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Potrzebna rampa do zal i roz

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

3450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Przewóz maszyn przemysłowych jest określeniem wysoce powszechnym i stosunkowo trudnym do realizacji. Wynika to przede wszystkim z formatów i ciężaru takich urządzeń, które w zależności od przeznaczenia zasadniczo się różnią, a są w stanie uzyskiwać szczególnie pokaźne wartości. Do ich przewiezienia nierzadkopotrzebne specjalne wozy przystosowane do przewozu towarów ponad przeciętne wymiary. W wypadku takich transportów często potrzebne jest pozwolenie na przejazd. Przyda się porozmawiać o tym z wybraną firmą przewozową, żeby uniknąć zatrzymania urządzeń w trakcie jazdy przez drogówkę. W momencie, gdy prowadzimy poszukiwania tego typu przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo mnóstwo rozmaitych firm mających wszelkiego typu ciężarówki, a poprzez sposób licytowania ofert, można zdobyć bardzo atrakcyjną cenę za usługę. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to niecałe 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, transformatory czy inne pojazdy rolnicze i budowlane, bywają rzeczami cennymi, lepiej więc wybrać przewoźników, którzy posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

93339, Keilsdorf, Riedenburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wegrów k Trzebnicy, Polska

Termin elastyczny