(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-10-27 17:38

Przyczepa rolnicza

(Nr 2119182)
Przyczepa rolnicza

Długość [m]:

5.20

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

4.60

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 658.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 16:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Potrzebna rampa do zal i roz

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

3450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest pojęciem wysoce powszechnym oraz stosunkowo złożonym do realizacji. Wynika to przeważnie z rozmiarów oraz wagi tych urządzeń, które w zależności od zastosowania zasadniczo się różnią, a mogą osiągać wysoce wielkie parametry. Do ich transportowania często są konieczne profesjonalne ciężarówki dostosowane do przewozu ładunków przekraczających standardową wielkość. W przypadku takich przewozów zdarza się, że potrzebne jest zezwolenie na przejazd. Przyda się przedyskutować tą sprawę z upatrzoną firmą transportową, aby nie dopuścić do zarekwirowania urządzeń w trakcie jazdy przez drogówkę. W przypadku, kiedy szukamy tego typu transportu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo sporo różnych firm mających wszelkiego rodzaju pojazdy, a poprzez system licytowania zleceń, udaje się dostać szczególnie korzystną cenę za usługę. W wypadku transportu maszyn za granicę, do Anglii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to zaledwie 1,28 złotych za kilometr. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, bywają ładunkami cennymi, lepiej więc wybierać przewoźników, którzy mają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Keilsdorf, 93339, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Węgrów, 55-095, Polska

Termin elastyczny