(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-07-23 11:16

przyczepa rolnicza

(Nr 2999680)

Długość [m]:

8.3

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

5000.00

Dystans: 606.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają wymiary, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował około 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 463 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono szacunkowo 450 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł w granicach 300 PLN.

    Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeśli firmy transportowe traktują naczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest zazwyczaj mniejsza.

Adres i termin nadania

Lisiec Wielki, 62-571, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cieplice Górne, 37-535, Polska

Termin elastyczny