(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-01-30 19:29

Przyczepa rolnicza 7mx2,40m

(Nr 2336464)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

2000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 552.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny transportu naczepy, główne znaczenie mają wymiary, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych naczep znajdują się przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz przyczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował orientacyjnie 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 zł w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w granicach 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł niecałe 300 PLN.

    Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W przypadku gdy firmy transportowe traktują przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest niższa.

Adres i termin nadania

Huta Szklana, 64-761, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łomża, 87-162, Polska

Termin elastyczny