(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-05-24 21:18

Przyczepa samochodowa (Nr 2747340)

Długość [m]:

3.66

Szerokość [m]:

1.83

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

3500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2047.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu naczepy, największe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również termin wykonania transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

    Np., za transport przyczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 zł (co pozwoliło na oszczędność niemal 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w przybliżeniu 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

    Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy rozpatrują naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest często tańsza.

Adres i termin nadania

Chesterfield, Wielka Brytania

28 cze 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny