(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa samochodowa (Nr 7850574)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa samochodowa
326 x 180 x 200 cm
900 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
900 kg
Dystans
540 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Od 30 cze 2021 do 2 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Sól

Od 30 cze 2021 do 7 lip 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu przyczepy, podstawowe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych naczep można znaleźć przyczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono około 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował niecałe 450 zł (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł niecałe 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu może być mniejsza.