Przyczepa samochodowa. (Nr 8029745)

Przyczepa samochodowa.
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa samochodowa.
400 x 180 x 100 cm
550 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
550 kg
Dystans
636 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Mogilno

Od 14 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Załuże

Od 31 paź 2021 do 7 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu naczepy, szczególne znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 PLN (co daje zaoszczędzenie pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 złotych (co umożliwiło oszczędność blisko 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt przewozu wyniósł około 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie gdy firmy transportowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często mniejsza.