Przyczepa samochodowa DMC 1200 (Nr 6421286)

Przyczepa samochodowa DMC 1200

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1411.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Bielawa

Od 28 sie 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Woking

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu ceny transportu przyczepy, ważne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do przewozu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował niecałe 640 PLN (co daje zaoszczędzenie niemal 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono orientacyjnie 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł około 300 zł.

Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, gabaryty, waga i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest zazwyczaj niższa.