(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepa samochodowa - dyszel demontowalny (Nr 7882843)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczepa samochodowa - dyszel demontowalny
3000 x 2000 x 2500 cm
500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
500 kg
Dystans
773 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Kusowo

13 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

18 lip 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu przyczepy, ważne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin wykonania transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych przyczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport przyczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował około 640 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono szacunkowo 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i sprawność naczepy. W przypadku jeżeli przewoźnicy traktują naczepę jako doładunek, to cena transportu jest często tańsza.