(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-06-02 08:23

Przyczepa samochodowa - laweta

(Nr 1824200)
Przyczepa samochodowa - laweta

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,6

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg:

1050.00

Dystans: 893.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu przyczepy, ważne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport naczepki do transportu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował w granicach 640 (co umożliwiło oszczędność pawie 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował w przybliżeniu 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 .

    Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku gdy firmy transportowe rozważają przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest mniejsza.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 2 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Od 2 cze 2017 do 30 cze 2017