(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa towarowa - sygnalizacyjna jednoosiowa z zabudową x 2 (Nr 8219420)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa towarowa - sygnalizacyjna jednoosiowa z zabudową
300 x 200 x 200 cm
400 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
800 kg
Dystans
441 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Trzebinia

15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

15 gru 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu przyczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data wykonania transportu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada działające koła). Wśród przewożonych naczep można znaleźć przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła w granicach 640 zł (co umożliwiło oszczędność niemal 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował około 450 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 zł.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i działanie naczepy. W przypadku gdy przewoźnicy rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena transportu może być tańsza.