(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa wraz z załadowanym samochodem (Nr 5273070)

przyczepa wraz z załadowanym samochodem

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

2500

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1098.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Recklinghausen

17 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

18 paź 2019


Transport przyczep

W ustaleniu ceny przewozu naczepy, podstawowe znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data wykonania przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za przewóz przyczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono niecałe 640 złotych (co daje zaoszczędzenie blisko 463 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono niecałe 450 zł (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i działanie przyczepy. W przypadku jeżeli firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu może być tańsza.