Przyczepia kempingowa (Nr 7602849)

Przyczepia kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepia kempingowa
700 x 215 x 250 cm
1300 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1300 kg
Dystans
1907 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Gloucestershire, Gloucester

Od 22 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Siedlce

Od 30 kwi 2021 do 9 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. W trakcie przewożenia tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.