(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-11-21 19:52

przyczepka

(Nr 2170482)
przyczepka

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

680.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 468.00 km

Transport przyczep

    W wycenie transportu naczepy, podstawowe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data wykonania przewozu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma działające koła). Wśród przewożonych naczep znajdują się przyczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

    Na przykład, za przewóz przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 złotych (co daje zaoszczędzenie pawie 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w granicach 450 złotych (co daje zaoszczędzenie blisko 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 zł.

    Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i działanie naczepy. W przypadku jeżeli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest zazwyczaj tańsza.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny