(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-11-21 19:57

przyczepka

(Nr 2170503)
przyczepka

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.0

Waga w kg (łączna):

680.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 468.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu transportu naczepy, główne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (ma działające koła). Pośród transportowanych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz naczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował około 640 zł (co daje oszczędność blisko 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono szacunkowo 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 złotych.

    Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie jeśli firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest zazwyczaj tańsza.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny