(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 10:55

przyczepka

(Nr 2749008)

Marka i model:

przyczepka gospodarcza

Waga w kg (łączna):

500.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 182.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam potrzebuje przywiezc przyczepke,domówiłem transport jak pamietam z przewoznikiem marcin ,nie wiem dlaczego ale moje ogłoszenie zniknęło ,nie zdąrzyłem zatwierdzic obcji.Za przyczepke trzeba zapłacic przy odbierze 150 euro,oczywiscie oddam przy odbiorze ;-),uzgodnilismy przywózke na 350 zł.pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Rothenburg/Oberlausitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kostrzyn nad Odrą, 66-470, Polska

Termin elastyczny