(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 14:52

Przyczepka dwuosiowa , 4m długa z dyszlem , 230 cm wysoka . Waga około 1200kg .

(Nr 2335572)
Przyczepka dwuosiowa , 4m długa z dyszlem , 230 cm wysoka . Waga około 1200kg .

Marka i model:

Przyczepka dwuosiowa

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 945.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się nierzadko, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Swisttal, 53913, Niemcy

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wieruszów, 98-400, Polska

Od 31 sty 2018 do 2 lut 2018