Przyczepka kempingowa 1 szt (Nr 6074020)

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

2.04

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

1000

Dystans: 1652.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 26 maj 2020 do 10 cze 2020

Adres i termin dostawy

Norwegia, Vest-Agder, Kristiansand

14 cze 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do tanich. Do przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego transportu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.