Przyczepka kempingowa 1 szt (Nr 6719318)

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

2.04

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

1000

Dystans: 3494.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 21 lis 2020 do 29 lis 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

3 gru 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je mocno zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, można wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą ofertę.