(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepka motocyklowa (Nr 8275985)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepka motocyklowa
250 x 120 x 50 cm
80 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
80 kg
Dystans
693 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Mannheim

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Świecko

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie przewozu przyczepy, szczególne znaczenie mają gabaryty, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również termin wykonania transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Wśród przewożonych przyczep znajdują się przyczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za przewóz naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował około 640 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 złotych w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła około 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, waga i sprawność przyczepy. W przypadku jeżeli firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest często mniejsza.