Przyczepka pod jacht (Nr 7412869)

Długość [m]:

3.6

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 358.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 6 lut 2021 do 8 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 1 kwi 2021 do 1 cze 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu przyczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Pośród transportowanych naczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował orientacyjnie 450 złotych (co daje zaoszczędzenie pawie 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie gdy firmy transportowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest niższa.