(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-04-28 19:22

Przyczepka podłodziowa do 6 metrów długość

(Nr 2641724)

Długość [m]:

5.80

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

1.0

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 990.00 km

Transport przyczep

    W oszacowaniu ceny przewozu naczepy, największe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data realizacji transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy naczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za przewóz przyczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował orientacyjnie 640 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła orientacyjnie 450 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

    Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i sprawność przyczepy. W przypadku gdy firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena transportu jest często mniejsza.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

16 maj 2018

Adres i termin dostawy

Svinesund, 452 71, Szwecja

Termin elastyczny