(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepka rębak (Nr 8262336)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepka rębak
320 x 220 x 200 cm
1100 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1100 kg
Dystans
253 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Sokółka

Od 3 sty 2022 do 7 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Od 3 sty 2022 do 9 sty 2022


Transport przyczep

W ustaleniu ceny transportu przyczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładną wycenę. Ważność ma również to, czy naczepa jest poruszająca się (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep wyróżniamy naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz naczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 złotych (co umożliwiło oszczędność niemal 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w granicach 450 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Elementami, mającymi wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeśli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu może być tańsza.