(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepka samochodowa (Nr 8232732)

przyczepka samochodowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczepka samochodowa
310 x 180 x 178 cm
200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
200 kg
Dystans
427 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Jemiołów

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie transportu naczepy, istotne znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data realizacji przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz przyczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła orientacyjnie 640 zł (co umożliwiło oszczędność pawie 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w przybliżeniu 450 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł w przybliżeniu 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i uszkodzenia przyczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest mniejsza.