(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepka samochodowa mała 145cm na 105cm model prakti 1410 (Nr 3942666)

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 627.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 21 lut 2019 do 28 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się niewielkie rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (na przykład terakota, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zajmuje zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.