(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-01 08:49

Przyczepy

(Nr 2000870)
Przyczepy

Marka i model:

Krone

Długość [m]:

13,50

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

10000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 946.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania 2 przyczepy rolnicze i beczki 1000l

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych nierzadko bywa transportem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Duże pojazdy rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny swobodnie poruszać się po ulicach, bowiem ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak i w UE. Problem stanowić może dodatkowo nacisk osi pojazdów uprawnych, który przewyższa standardy dozwolone dla większości dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych prawie zawsze korzysta się z naczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych mają odpowiednio dopasowanymi lawetami, jakie podołają przetransportować ciągniki rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli zestaw przewyższa możliwe standardy wielkością lub ciężarem, konieczne będzie uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu maszyn rolniczych

    Koszt transportu maszyny uprawnego jest zależna od wielkości, wagi i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Grefrath, Niemcy

Od 2 wrz 2017 do 13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Złotowo, 62-619, Polska

Termin elastyczny