(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-01 08:49

Przyczepy

(Nr 2000870)
Przyczepy

Marka i model:

Krone

Długość [m]:

13,50

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

10000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 946.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania 2 przyczepy rolnicze i beczki 1000l

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych niejednokrotnie bywa transportem o dużych gabarytach. Do maszyn rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkoformatowe urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą zwyczajnie poruszać się po jezdniach, ze względu na fakt, że ich wymiar przewyższa dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Przeszkodę powodować może również nacisk osi maszyn rolniczych, który przekracza reguły dopuszczalne dla większej części dróg.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych niejednokrotnie korzysta się z przyczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni dysponować stosownie dopasowanymi lawetami, jakie mogą przetransportować pojazdy uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, gdy zestaw przekracza dozwolone zasady rozmiarem lub ciężarem, potrzebne będzie otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest zależna od wielkości, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być także termin przewozu.

Adres i termin nadania

47929, Grefrath, Deutschland

Od 2 wrz 2017 do 13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

62-619 Wierzbinek, Polska

Termin elastyczny