(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepy burtowe (Nr 5701122)

Przyczepy burtowe

Długość [m]:

4.4

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

350

Dystans: 583.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 20 sty 2020 do 16 lut 2020

Adres i termin dostawy

Łotwa, Łotwa, Salaspils

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu transportu naczepy, szczególne znaczenie mają wielkość, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep wyróżniamy przyczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz przyczepki do przewozu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła w przybliżeniu 640 PLN (co daje zaoszczędzenie niemal 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono w przybliżeniu 450 złotych (co daje oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 PLN.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, ciężar i uszkodzenia przyczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozważają przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu bywa niższa.