(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepy cempingowe x 3 (Nr 7599770)

Przyczepy cempingowe x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepy cempingowe
700 x 250 x 230 cm
2500 kg
3
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
7500 kg
Dystans
108 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 27 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości tańszego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą ofertę.