(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepy gastronomiczne (Nr 5748407)

Przyczepy gastronomiczne

Długość [m]:

511

Szerokość [m]:

222

Wysokość [m]:

300

Waga w kg (łączna):

800

Dystans: 980.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 3 lut 2020 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Rumunia, Suczawa, Suczawa

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, podstawowe znaczenie mają wymiary, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data wykonania przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Wśród transportowanych naczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz naczepki do transportu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 zł (co daje zaoszczędzenie pawie 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował orientacyjnie 450 złotych (co daje oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, gabaryty, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku gdy przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest niższa.