(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-30 11:27

Przyczepy kempingowe

(Nr 2334576)
Przyczepy kempingowe

Długość [m]:

8,0

Szerokość [m]:

2,15

Wysokość [m]:

2,15

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 709.00 km

Informacje dodatkowe:

Podane wymiary oraz cena dotyczą 1 przyczepy kempingowej. Do przywiezienia mam 4 przyczepy kempingowe z Holbaek. Na miejscu nie ma rampy załadunkowej. Można załadować je sztaplarką, albo po najazdach ale trzeba mieć własne.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 27426
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 17:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W trakcie przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego transportu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Holbæk, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny