(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-30 11:27

Przyczepy kempingowe

(Nr 2334576)
Przyczepy kempingowe

Długość [m]:

8.0

Szerokość [m]:

2.15

Wysokość [m]:

2.15

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 709.00 km

Informacje dodatkowe:

Podane wymiary oraz cena dotyczą 1 przyczepy kempingowej. Do przywiezienia mam 4 przyczepy kempingowe z Holbaek. Na miejscu nie ma rampy załadunkowej. Można załadować je sztaplarką, albo po najazdach ale trzeba mieć własne.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 27426
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 17:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je dobrze przytwierdzić tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Holbæk, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny