(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-27 19:11

Przyczepy rolnicze

(Nr 2326576)
Przyczepy rolnicze

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.25

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

3200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1957.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to pestka. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niezapakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem odpowiedniej firmy. Serwis Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie bardzo wiele różnych przewoźników z różnoraką gamą pojazdów, dlatego na sto procent pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz uzyskać zlecenia dopasowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi przejrzeć, czy posiada stosowny pojazd, aby taki przewóz zrealizować. W sytuacji, kiedy gabaryty lub waga zestawu przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego kierowcy mają obowiązek posiadać dodatkowe certyfikaty, a podczas przewozu potrzebna będzie obecność pilota. Kluczowe będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i potrafi sam podjechać na naczepę, czy też przykładowo ma niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans zazwyczaj bywa mniejsza niż standardowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli blisko 500 złotych taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Reading, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, 19-506, Polska

Termin elastyczny