(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-27 19:11

Przyczepy rolnicze

(Nr 2326576)
Przyczepy rolnicze

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.25

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

3200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1957.00 km

Informacje dodatkowe:

Są to dwie przyczepy rolnicze i przyczepka samochodowa wiec chcę cały skład.Potrzebne są rampy najazdowe

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to łatwizna. Kiedy masz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu masz niespakowany rower, wtedy pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem dobrej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo dużo różnych przewoźników z różnorodną gamą samochodów, dlatego niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma rozmiary.

    Aby dostać oferty dopasowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najprecyzyjniej przedstawić pojazd. To pozwoli przewoźnikowi zbadać, czy ma stosowny wóz, żeby taki przewóz zrobić. W sytuacji, gdy gabaryty lub waga aut przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć specjalne uprawnienia, a podczas transportu wymagana jest obecność pilota. Ważne będzie ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz pojazdu w portalu Clicktrans zazwyczaj jest niższa niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 PLN, czyli blisko 500 PLN mniej niż przeważnie kosztuje.

 

Adres i termin nadania

Reading, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, 19-506, Polska

Termin elastyczny