(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-09 00:26

Puch minicross

(Nr 2017910)
Puch minicross

Marka i model:

Puch minicross

Waga w kg (łączna):

70.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1007.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się dosyć nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednak jedynie złudnie. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują również platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Alcalá la Real, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Neda, Hiszpania

Termin elastyczny