(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-09 00:26

Puch minicross

(Nr 2017910)
Puch minicross

Marka i model:

Puch minicross

Waga w kg:

70.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1007.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe towary, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - chociaż tylko na pozór. Odpowiednio przymocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, bowiem mają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Alcalá la Real, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Neda, Hiszpania

Termin elastyczny