Paczki Dodano: 2017-10-29 21:43

pudełka / paczki do zabrania w terminie np. 7-19.11.2017 (około 10m sześciennych)

(Nr 2122548)

Długość [m]:

0,48

Szerokość [m]:

0,33

Wysokość [m]:

0,36

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

190

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1154.00 km

Informacje dodatkowe:

Pudła są przechowywane teraz w boksie w Alkmaar, dlatego nie jestem w stanie podać konkretnych wymiarów czy sztuk... termin zabrania jest elastyczny, natomiast nie wcześniej niż około 7 listopada,natomiast max.do 19listopada ( chociaż jak np byłoby to 20-stego listopada to też tragedii by nie było). większość pudeł jest bardzo lekkich, natomiast każdego waga jest zróżnicowana, bo w każdym co innego.. gabaryt całego ładunku to około 10m szesciennych. Ostatnio udało mi się przewieźć dwa razy tyle pudeł za 600zł i tym razem czekam na właśnie takie propozycje cenowe. Nie potrzebuję faktury. Interesuje mnie tylko okazyjny przedział cenowy, ponieważ w wyższych kwotach mam już alternatywny przewóz z większoma korzyściami... pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacjewyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Alkmaar, Netherlands

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny