(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-29 21:43

pudełka / paczki do zabrania w terminie np. 7-19.11.2017 (około 10m sześciennych)

(Nr 2122548)

Długość [m]:

0,48

Szerokość [m]:

0,33

Wysokość [m]:

0,36

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

190

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1154.00 km

Informacje dodatkowe:

Pudła są przechowywane teraz w boksie w Alkmaar, dlatego nie jestem w stanie podać konkretnych wymiarów czy sztuk... termin zabrania jest elastyczny, natomiast nie wcześniej niż około 7 listopada,natomiast max.do 19listopada ( chociaż jak np byłoby to 20-stego listopada to też tragedii by nie było). większość pudeł jest bardzo lekkich, natomiast każdego waga jest zróżnicowana, bo w każdym co innego.. gabaryt całego ładunku to około 10m szesciennych. Ostatnio udało mi się przewieźć dwa razy tyle pudeł za 600zł i tym razem czekam na właśnie takie propozycje cenowe. Nie potrzebuję faktury. Interesuje mnie tylko okazyjny przedział cenowy, ponieważ w wyższych kwotach mam już alternatywny przewóz z większoma korzyściami... pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (7)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Alkmaar, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny