(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-29 21:43

pudełka / paczki do zabrania w terminie np. 7-19.11.2017 (około 10m sześciennych)

(Nr 2122548)

Długość [m]:

0.48

Szerokość [m]:

0.33

Wysokość [m]:

0.36

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

190

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1154.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Alkmaar, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny