(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pudełka, worki, kanapa, rower, krzesło (Nr 5090194)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 347.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 20 wrz 2019 do 23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 wrz 2019 do 25 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego majątku.