(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-16 18:00

Pudełka x7, złożone meble 4x, pralka, zestaw opon (Nr 3656177)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

900

Dystans: 1251.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Heilbronn, 74072, Niemcy

Od 17 gru 2018 do 20 gru 2018

Adres i termin dostawy

Łopiennik Nadrzeczny, 22-351, Polska

Od 21 gru 2018 do 31 gru 2018