(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2019-01-07 16:08

pudła kartonowe, stół, krzesła, komoda, rower (Nr 3727509)

Waga w kg (łączna):

565.90

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 2189.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 8 sty 2019 do 18 sty 2019

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Galway, Cathair Na Gaillimhe

Termin elastyczny