(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 20:14

pudła z ubraniami, rzeczami (Nr 2746992)

pudła z ubraniami, rzeczami

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: 516.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Od 5 cze 2018 do 8 cze 2018

Adres i termin dostawy

Władysława IV, Gdynia, Polska

Od 13 cze 2018 do 15 cze 2018