(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

pusta butla do gazu na palecie waga 4 szt + 5 szt mniejszych (Nr 5356114)

pusta butla do gazu na palecie waga  4 szt + 5 szt mniejszych

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1100

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1699.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Marche, Matelica

6 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

12 gru 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze ochronić urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych certyfikatów jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.