(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-17 13:16

pustaki (Nr 2389605)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.48

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

jest zapakowane w folię

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 920.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę znaczących spraw.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Tarnów, 33-100, Polska

5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Celle, Niemcy

17 kwi 2018