(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

puste beczki metal oraz plastikowe (Nr 5214714)

puste beczki metal oraz plastikowe

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładunkiem są beczki plastikowe oraz metalowe - puste

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 238.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 8 paź 2019 do 12 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

Od 5 lis 2019 do 16 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka istotnych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, opłaca się określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być odkryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.