(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 09:33

puste worki big bag, towar luzem

(Nr 2337756)
puste worki big bag, towar luzem

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Puste worki big bag. Pakowane są w paczkach po 10 sztuk. Nieprasowane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 435.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek górą - wymagana naczepa firanka z otwieranym dachem

Oferty od Przewoźników (0)

1850 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka decydujących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Wolska 5B, Wola Aleksandra, 05-119, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 58-100, Polska

Termin elastyczny