(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 09:33

puste worki big bag, towar luzem

(Nr 2337756)
puste worki big bag, towar luzem

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Puste worki big bag. Pakowane są w paczkach po 10 sztuk. Nieprasowane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 435.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka decydujących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Wolska 5B, Wola Aleksandra, 05-119, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świdnica Polska, 58-100, Polska

Termin elastyczny