(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-27 21:29

Pusty Kontene morski 40dv chłodnia

(Nr 2326816)
Pusty Kontene morski 40dv chłodnia

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,44

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 248.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne skrzynie używane w transporcie drobnych pakunków (drobnicy), które z reguły podzielone są na mniejsze paczuszki lub zwykle są popakowane w paczki, siatki lub kartony. Drobnica zdarza się, że jest także umieszczana na europaletach. Kontenery pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub chłodzenia.

    Struktura metalowego pojemnika jest solidna, co pozwala na wielokrotne wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik ma odpowiedni ekwipunek, który umożliwia mocowanie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery zwykle transportuje się samochodami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

    Wziętym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, niejednokrotnie określany jako kontener 1C. Jest to kontener o pojemności prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne kontenerów 20-stopowych mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego formaty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 palet. Pojemniki te zazwyczaj wykorzystuje się w transporcie surowców zapakowanych.

    Osiągalne bywają także kontenery 1C i 1A kategorii „open top” – ich gabaryty są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten gatunek pojemników używa się do przewożenia materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Typ pojemnika metalowego „flat rack” używany jest w przewozie ładunków wielkich i ciężkich ładunków. Ten typ kontenera w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Innymi typami kontenera są pojemniki chłodnicze, izotermiczne, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają otwierane ściany i dach. Pojemniki metalowe kategorii „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Występują także kontenery cysterny, pojemniki agregaty, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Cena przewozu kontenera

    Cena przewozu kontenera jest zależna od gabarytów i typu transportowanego ładunku, trasy oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi wykonać w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Przytyk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sądkowa, Polska

Termin elastyczny