(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-27 21:29

Pusty Kontene morski 40dv chłodnia

(Nr 2326816)
Pusty Kontene morski 40dv chłodnia

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.44

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 248.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

Kontenery to metalowe skrzynie używane w przewozie drobnych pakunków (drobnicy), które na ogół podzielone są na drobne paczuszki lub zwykle są spakowane w paczki, skrzynie lub pudła. Drobnica zdarza się, że jest również umieszczana na europaletach. Kontenery służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które wymagają ogrzewania lub ochładzania.

Konstrukcja kontenera jest trwała, co pozwala na wielokrotne użytkowanie. Każdy kontener ma stosowny sprzęt, który ułatwia przytwierdzanie i przemieszczanie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Kontenery najczęściej transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Typy metalowych pojemników

Rozpowszechnionym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, na co dzień określany kontenerem 1C. Jest to kontener o kubaturze około 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz kontenerów 20-stopowych wynoszą 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Kontener typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego formaty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przewieźć prawie 10 europalet. Kontenery te zazwyczaj wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

Dostępne są również kontenery 20-stopowe i 1A gatunku „open top” – ich rozmiary są porównywalne do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten typ pojemników używa się przy przewożeniu materiałów pakowanych z góry i surowców sypkich.

Typ kontenera „flat rack” używany bywa w transporcie pakunków gigantycznych i ciężkich towarów. Ten gatunek pojemnika w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

Pozostałymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w transporcie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” mają otwierane boki i dach. Kontenery typu „rolling floor” mają podłogę toczną. Wyróżniamy także pojemniki cysterny, kontenery agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

Cena transportu kontenera jest uzależniona od wymiarów i typu przewożonego towaru, trasy oraz specjalnych elementów, które firma przewozowa musi wykonać w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Przytyk, 26-650, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sądkowa, 38-204, Polska

Termin elastyczny