(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-12-01 21:51

Pzewóz mebli z Berlina do Grudziądza

(Nr 1485842)
Pzewóz mebli z Berlina do Grudziądza

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200 PLN

Dystans: 497.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 18:34

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2016-12-03, 12:00

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, 12351

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Warlubie, 86-160

Termin elastyczny