(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-05-31 19:28

Quad

(Nr 1821815)
Quad

Dystans: 1817.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

ID firmy: 35160
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 09:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

załadunek w kazda niedziele, na miejscu wtorek.zapraszam;)

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady często są to wartościowe pojazdy i dlatego powinno się je naprawdę uważnie transportować. Istotnym parametrem jest dobre osłonięcie quada przed zniszczeniem w trakcie transportu.

    Quady na ogół przewozi się przyczepą, niemniej jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub większym autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie doradzamy, gdyż w trakcie przewozu można zarysować jednocześnie quada oraz samochód osobowy).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą czterech taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy nie zapominać, aby nie były zakończone otwartym hakiem, gdyż w trakcie transportu pojawiają się różnego rodzaju drgania i taka taśma może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego tworzywa, jednak w czasie przewozu, powinno się zwrócić szczególną uwagę, aby pasy nie ocierały się o żadne chropowate części, gdyż mogą się zużyć i przerwać.

    W momencie, kiedy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, również powinno się ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to przy pomocy taśm mocujących oraz dołożyć obijaki w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w czasie transportu. W momencie transportu quada przy użyciu innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, gdyż w trakcie transportu benzyna czy inne płyny potrafią się powylewać i zniszczyć samochód od środka. Takie okoliczności również obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

    Kiedy zlecamy przewóz quada przez przewoźnika, dobrze jest utwierdzić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku i wyładunku.

    Koszt transportu quada głównie uzależniony jest od odległości jaką ma do pokonania samochód. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, proponujemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Blackburn, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bobolice, Polska

Termin elastyczny