(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2018-07-22 18:16

Quad

(Nr 2997928)
Quad

Marka i model:

Linhai atv

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

290.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 183.00 km

Transport quada

    Quady często są to kosztowne maszyny i dlatego należy je naprawdę ostrożnie transportować. Ważnym parametrem jest odpowiednie zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w trakcie transportu.

    Quady najczęściej przewozi się przyczepą, jednak zdarza się również busem lub o sporych wymiarach pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie zalecamy, gdyż w trakcie przewozu można zarysować jednocześnie quada jak także auto osobowe).

    Kiedy przewozimy quada na przyczepce, należy unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Wybierając taśmy mocujące trzeba mieć na uwadze, aby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, gdyż w czasie transportu występują różnorakie drgania i taki pas może naturalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z trwałego surowca, jednak w czasie przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste elementy, gdyż mogą się zniszczyć i porwać.

    Gdy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, również powinno się ładunek unieruchomić. Najłatwiej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dodać obijaki w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego pojazdu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, albowiem w momencie przewozu benzyna albo olej mogą się powylewać i zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie warunki też zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

    W momencie, kiedy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, należy upewnić się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku jak i rozładunku.

    Koszt transportu quada zwykle uzależniony jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Aby poznać prawdziwą cenę transportu quada, proponujemy opublikować zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.

Adres i termin nadania

Tossa de Mar, 17320, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bellver de Cerdanya, 25720, Hiszpania

Termin elastyczny